Характеристики:
Нашивка на одяг Fila 40x30 мм (чорна/поморанчева)
Основа: гума;
Розмір: 30х40 мм (ширина х висота);
Основа: пришивається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | FORCE |
| Тип | Термоаплікації |
| Застосування | Одяг |
| Матеріал | Гума |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴


